ZARZĄDZANIE I WYNAJMEM APARTAMENTÓW

HONEST-SERWIS

Zarabiaj na swojej nieruchomości nie wychodząc z domu!

Zleć nam profesjonalne zajęcie się wynajmem Twojego apartamentu.

O nas

HONEST SERWIS

Nasza Firma oferuje kompleksową obsługę apartamentów przeznaczonych do wynajmu sezonowego i całorocznego. Sprawiamy, że zarabianie pieniędzy z wynajmu staje się proste i przyjemne.

Zlecając nam zajęcie się Twoim obiektem gwarantujesz sobie maksymalną efektywność co za tym idzie maksymalny zysk!

Całkowita obsługa którą gwarantujemy zawiera: zarządzanie ogłoszeniami, obsługa gości, sprzątanie obiektu oraz drobne usługi konserwatorskie.

Kilka powodów aby wybrać Honest-Serwis

Atrakcyjna prowizja
oraz przejrzyste zasady rozliczeń​

Wynajem w oparciu o umowę
z protokołem zdawczo-odbiorczym

Posiadamy własny
serwis techniczny

Świadczymy dodatkowe usługi
na życzenie klientów

Nasza usługa dedykowana jest właścicielom mieszkań i apartamentów położonych w miejscowościach atrakcyjnych turystycznie, gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę opartą na pisemnej umowie.

Zakres usług:
  • Przygotowanie oraz pośrednictwo w zakresie najmu
  • Kompleksowa obsługa wynajmu krótkoterminowego
  • Profesjonalna obsługa turystów, gości
  • Bieżące monitorowanie stanu technicznego nieruchomości
  • Usuwanie awarii, usterek występujących w nieruchomości


Usługi sprzątania:

Dodatkowo rozszerzyliśmy zakres naszych prac o utrzymanie czystości w budynkach czy biurach. Jest to dla nas dbanie zarówno o powierzchnie znajdujące się wewnątrz obiektów ale także porządkowanie terenów zewnętrznych i przynależnych do posesji terenów zielonych, jednocześnie wykonujemy także drobne prace konserwatorskie polegające np. na wymianie żarówek, lub zamków w drzwiach, smarowanie zawiasów itp.

Opinie Naszych Gości

Przepiękny widok z tarasu jak i jednej z sypialni na morze. Budzisz się i widzisz morze. Cały cypel od Władka po Hel. Bardzo ładnie zaprojektowane mieszkanie, słoneczne, nieźle wyposażone z dużym tarasem. Na bank będziemy wracać.

- Wiktoria

Lokalizacja przepiękna, pierwsza linia brzegowa, przepiękny widok na morze oraz bezpośrednie zejście na plażę, apartament dodatkowo wyposażony w saunę z widokiem na morze, pięknie urządzony do tego wszystkiego profesjonalna i przemiła obsługa, będziemy wracać, najpiękniejsza lokalizacja nad Bałtykiem w jakiej byłem.

- Marcin

Wyjazd 10/10 lepiej niż planowaliśmy, apartament pierwsza klasa, ten widok z tarasu na morze nieprzysłonięte kompletnie niczym rewelacja, wszystko oparte o miłą i pomocną obsługę. Wrócimy tu przy najbliższej okazji!!! Serdecznie polecam.

- Jan